سیستمهای ترددی:


درب اتوماتیک: به دربی گفته می شود که با استفاده از حسگرهای حرکتی یا ریموت های کنترل، باز و بسته می شود. درب های اتوماتیک در جهت های مختلف حرکت می کنند و در مدل های متنوع ساخته می شوند. متریالی که برای ساخت این نوع درب ها به کار می رود، متفاوت است و بسته به اینکه از چه تکنولوژی برای تولید درب اتوماتیک استفاده می شود، یک نوع خاص از درب تولید می گردد.


قفل دیجیتال: نوعی قفل الکترومکانیکی است که بدون کلید و توسط سایر روش‌های دسترسی می‌توان آن را کنترل نمود. بدنه بسیار مقاوم و همچنین وجود سیستم‌های هوشمند امنیتی باعث شده تا این نوع قفل‌ها به یکی از امن‌ترین مدل‌های قفل موجود در جهان تبدیل شود. منبع تغذیه آن‌ها باتری قلمی بوده به‌طوری که جهت نصب نیاز به سیم کشی داخلی برق نمی‌باشد. این محصولات امنیتی را می‌توان بر روی انواع درب نصب کرد. این چنین قفل‌های هوشمند ایمنی بسیار بیشتری نسبت به قفل‌های مکانیکی دارند. به دلیل دارا بودن آپشن‌های مدرن و قوی از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است.


در واقع قفل دیجیتال یک نوع قفل الکترونیکی است که به دلیل فناوری‌های پیشرفته به کار رفته در آن قابلیت اتصال به سیستم‌های هوشمند و کنترل از راه دور، ضد حریق، ضد هک، حریم خصوصی، رمز ادمین، قفل کودک و … را نیز دارد.